Catering

Zařizujeme a organizujeme pohoštění, rauty, párty, firemní či soukromé oslavy a večírky, občerstvení dle domluvy, švédské stoly, bankety. Vlastní studená i teplá kuchyně. Chuťovky, masové mísy, salámové a šunkové mísy, sýrové mísy, zdobené saláty, zdobené aspiky, vyřezávané melouny, hlavní jídla, minutky, speciality.

Restaurace U Sokola - Cateringové služby
Restaurace U Sokola - Cateringové služby

Svatební hostiny

K Vašemu velkému dni pochopitelně patří honosná svatební hostina, stoly s mísami dobrého jídla a sklenky naplněné kvalitním vínem. Nabízíme pro Vás bankety, rauty, svatební koktejly nebo další formy gastronomie pro Váš velký den. Zvolte si styl výzdoby, Vaši představu květinové dekorace a my vše zařídíme.

Máme pro Vás širokou škálu jídel pro inspiraci Vašeho svatebního menu. Vyjdeme vám vstříc jak u nás – v Restauraci U Sokola, tak i na libovolném, vámi zvoleném místě.

Plesy

Zařizujeme a organizujeme pohoštění, rauty, párty, firemní či soukromé oslavy a večírky, občerstvení dle domluvy, švédské stoly, bankety a plesy. Vlastní studená i teplá kuchyně. Chuťovky, masové mísy, salámové a šunkové mísy, sýrové mísy, zdobené saláty, zdobené aspiky, vyřezávané melouny, hlavní jídla, minutky, speciality.

Restaurace U Sokola - Cateringové služby